Teknoloji

Beklenen Xbox One oyunu Crackdown 3 satışta!

Beklenen Xbox One oyunu Crackdown 3 satışta!
Uzun zamandır merakla beklenen Xbox One oyunu Crackdown 3 bugün oyun severlerin sevisine sunuldu. Crackdown 3, diğer tüm Xbox Game Studios oyunları gibi çıktığı gün, oyuncuların büyük ilgi gösterdiği ve Xbox One konsolunda 100’den fazla Xbox One ve Xbox 360 oyununa sınırsız erişim sunan Xbox Game Pass’e de eklendi.

Oyuncularına heyecan dolu açık dünya alanı sunan Crackdown 3, adalet ajanlarının şeytanca şirket TerraNova Worldwideyle olan savaşını konu alıyor. Oyuncular, hikâye modunu ister arkadaşları ile isterse tek başlarına ve Windows 10 platformlarında oynayabilecek. Bunun yanı sıra, 4K çözünürlük ve HDR görüntü desteğine sahip zengin sahnelere sahip Crackdown 3’te, yıkımın en büyük silah olduğu, tamamiyle yeni “Wrecking Zone” moduyla oyuncular biribirlerine karşı oynama fırsatı bulacak.

Crackdown 3, oyuncularına kontrolden çıkmış, kargaşa ve yıkım dolu acımasız bir suç imparatorluğuna adalet getirmek için süper güçlere sahip bir ajan olarak suçla savaşma heyecanı yaşatıyor. Fütürist bir kent, dönüşen araçlar ve geniş bir silah yelpazesi oyuncuları bekliyor.

Benzer Konular :

Beklenen Xbox One Oyunu Crackdown Oyun Severlerle Buluştu

Beklenen Xbox One Oyunu Crackdown Oyun Severlerle Buluştu

Yazar Hakkında

Eften Püften

Yorum bırak