Nasıl Yapılır

E-Devlet icra dosyası sorgulama nasıl yapılır?

E-Devlet icra dosyası sorgulama nasıl yapılır?
İcra dosyası sorgulama işleminin nasıl yapılacağı yüz binlerce yurttaş tarafından merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya devam ediyor. E-Devlet tarafından bir çok hizmet yurttaşların kullanımına açıldı ve bunlardan bir tanesi de icra dosyası sorgulama oldu. Peki, e-Devlet icra dosyası sorgulama nasıl yapılır?

İcra dosyası sorgulama işlemi artık e-Devlet üstünden oldukça kolay bir şekilde gerçekleşebiliyor. E-Devlet tarafından yurttaşlara bir çok yeni hizmet sunuldu. eDevlet giriş ile imar barışı kayıt başvurusu ve sorgulaması, dernek sorgulama, icra dosyası sorgulama, doğum yardımı başvuru sonucu sorgulama ve tarihçeli yerleşim yeri ve diğer adres belgesi sorgulama hizmetleri artık yurttaşların hizmetine sunuldu. Peki, e-Devlet icra dosyası sorgulama nasıl yapılır?

İCRA DOSYASI SORGULAMA NASIL YAPILIR?

Bu hizmet aracılığıyla yurt içi mahkemelerde adınıza açılmış ve taraf olduğunuz icra dosyalarını listeleyebilir ve ayrıntılarını görüntüleyebilirsiniz.

eDevlet’e giriş yaptıktan sonra, arama kısmına ‘Adalet Bakanlığı’ veya ‘İcra dosyası sorgulama’ yazdığınız takdirde, alakalı kısımda karşınıza gelen alternatiflerde icra dosyası sorgulama sayfası çıkacaktır.

İCRA DOSYASI SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ

E-Devlet icra dosyası sorgulama nasıl yapılır?

Icra Dosyası Sorgulama E Devlet

Icra Dosyası Sorgulama E Devlet

Yazar Hakkında

Eften Değil Püften

Yorum bırak