Teknoloji

Fake WhatsApp nedir? İşte kullanmanın yolu

Fake WhatsApp nedir? İşte kullanmanın yolu
Kullanıcılar Google’da ‘sahte Whatsapp’ veya diğer adı ile ‘fake whatsapp’ aramasını son zamanlarda yoğun bir şekilde yapıyor. Peki ne demektir Fake WhatsApp? Ne işe yarıyor? Kullanıcılar neden sahte WhatsApp konuşmalarını yaratmak için bu şekilde bir arayış içerisinde?

WhatsApp’ta bazı şablon siteler, kullanıcıların kendi WhatsApp ekran görüntülerini yaratabilmesine imkân veriyor. Pratikte hiç bir işlevi olmayan, yalnızca görüntü oluşturabilen bu şablon siteler aramalarında karşımıza çıkıyor. Örneğin Google’dan Fake WhatsApp araması yapıp böylesi bir web sitesine girdiğimizde bizi enteresan bir şablon karşılıyor. Sitede telefon ayarlarından pil göstergesine, bağlantıdan mesajlara kadar herşeyi kendi elimizde oluşturabiliyoruz. 

Name kısmına ne yazarsanız WhatsApp ekranında o isim görünüyor; aynı şekilde bu ekran gördüğünüz herşeyi kendiniz değiştirebiliyorsunuz. Hatta kendi kendinize yazışma dahi yapabilirsiniz. 

Konuşma baloncuklarını istediğiniz gibi doldurabilirsiniz. size kalmış. Kullanıcıların neden böylesi bir WhatsApp şablon sitesine ihtiyaç duyduğu bilinmez; lakin bu tip web siteleri bedava olarak bu çalışmayı yapabilmenize imkân veriyor. 

Benzer Konular :

Fake Whatsapp Nedir İşte Kullanmanın Yolu

Fake Whatsapp Nedir İşte Kullanmanın Yolu

Yazar Hakkında

Eften Püften

Yorum bırak