Teknoloji

Galaxy S10 5G: Samsung’un sürpriz telefonu

Galaxy S10 5G: Samsung'un sürpriz telefonu
Samsung’un Galaxy S10, Galaxy S10 Plus ve Galaxy S10e model telefonlarına ek olarak 5G teknolojisini destekleyen özel bir Galaxy S10 model telefon duyurması sürpriz oldu. Peki Galaxy S10 5G adını taşıyan bu telefonun tek farkı 5G’li olması mı, yoksa öne çıkan başka özellikleri var mı?

‘tan 5G teknolojisini destekleyen özel bir geldi. adını taşıyan ve arka yüzünde 5G logosu ile birlikte gelen bu özel telefon, diğer cihazlara göre çok daha büyük bir ekranla geliyor. 6.7 inç’lik AMOLED bir ekranla gelen telefon, Exynos 9820 işlemciden güç alıyor. 256 GB depolama hafızasıyla birlikte 8 GB RAM’le çalışan Galaxy S10 5G’de 4500 mAh pil bulunuyor. 

Ön yüzünde 10 MP kamera ve 3D derinlik algılayıcı sensör bulunan cihazın arka yüzündeyse biri 3D derinlik algılayıcı sensör olmak üzere üç kamera bulunuyor. 12 MP geniş açılı kameraya 16 MP ultra geniş açılı kamera eşlik ediyor.

5G modelinde, Galaxy S10 modeliyle benzer şekilde 3 arka kamera ve 1 adet 3D derinlik kavrama sensörüyle karşılaşıyoruz. Bunun yanında ön kamerada da 10 MP çözünürlüğünde sensör kendini gösteriyor. 3D derinlik algılayıcı sensör, ön kamerada da bulunuyor. Arka kamera tarafında 12 MP çözünürlüğünde geniş açılı, 16 MP çözünürlüğünde ultra geniş açılı, 12 MP çözünürlüğünde telefoto ve 3D derinlik algılayıcı sensör bulunuyor.

Galaxy S10 5G çıkış tarihi olarak da 2019’un yaz aylarına işaret ediliyor.

Benzer Konular :

Galaxy S G Fark Yaratacak

Galaxy S G Fark Yaratacak

Galaxy S Lite Batterie Mah

Galaxy S Lite Batterie Mah

Samsung Galaxy S G Da Alınabilecek En Canavar Telefon System

Samsung Galaxy S G Da Alınabilecek En Canavar Telefon System

Yazar Hakkında

Eften Püften

Yorum bırak