Nasıl Yapılır

Instagram hikaye gizlendiğini nasıl anlarım?

Instagram öykü gizlendiğini nasıl anlarım?
Instagram’da öykü gizlendiğini nasıl anlarsınız? Instagram’da kullanıcılar diledikleri takdirde öykülerini herkesin görmesini istemeyebilir ve kişiye özel öyküleri engelleyebilir, kısaca gizleyebilir. Peki karşınızdakinin öyküsünü gizlediğini anlamanın bir yolu var mı?

Instagram’da dilediğiniz kişiyi öykülerinize bakmaması için engelleyebilirsiniz. Ve genel olarak hikayeyi gizlediğinizde karşınızdaki sanki hiç öykü atmamış gibi göreceğinden, engellendiğini de anlaması ilk etapta mümkün olmayacaktır. Peki Instagram’da birisi öykülerinizi size karşı gizlediğinde bunu nasıl anlarsınız? Öğrenmenin bir yolu var mı?

Doğrudan bir yolu yok. Ancak dolaylı yollardan bunu anlayabilme şansınız var. Örneğin öyküsünü size karşı gizlediğini düşündüğünüz bir arkadaşınızı takip eden bir başka profil ile bunu kolayca çözebilirsiniz. İlgili arkadaşınızın listesinde olan herhangi bir arkadaşınızın hesabından alakalı kişiye girip profiline bakın. Eğer öykü görüyorsanız, ve sizin hesabınızda görünmüyorsa öyküsünü size karşı gizlemiş demektir. Eğer hesabı dışarıya açıksa, ikinci bir hesap açarak da bu kontrolü dışardan sağlama şansınız var.

Yani aslında bir arkadaşınızın öyküsünü size karşı gizleyip gizlemediğini anlamanın en kestirme yolu, bir başka kullanıcı hesabı ile kontrolünü yapmak. Eğer bu olanağını yoksa; üzgünüz ki bunu öğrenmenizi sağlayacak herhangi bir özellik ya da uygulama maalesef bulunmuyor. 

Instagram hikaye gizlendiğini nasıl anlarım?

Instagram Hikaye Gizleyenleri Görme Bakma

Instagram Hikaye Gizleyenleri Görme Bakma

Yazar Hakkında

Eften Değil Püften

Yorum bırak