Nasıl Yapılır

Instagram’ın yeni özelliği ‘bana soru sor’ nasıl yapılır?

Instagram'ın yeni özelliği 'bana soru sor' nasıl yapılır?
Instagram’ın yeni özelliği olan ‘bana soru sor’ bir çok kişi tarafından büyük bir heyecanla kullanılmaya başlandı. İnsanların kendi instagram öykülerine ekleyebildiği ‘bana soru sor’ uygulaması ile birlikte anonim kullanıcılar tarafından soru yağmuruna tutuluyorlar ve gelen soruların kime ait olduğu belli olmuyor. Peki, bana soru sor özelliği nasıl kullanılır?

Instagram’ın son güncellemesi ile birlikte gelen yeni özellik ‘bana soru sor’ bir çok kişi tarafından merak edilmeye başlandı. Instagram’ın son güncellemesini yapan her yurttaş bu özelliği kendi öykülerinde keyifli bir şekilde kullanabiliyor. Peki, bana soru sor özelliği nasıl kullanılır?

BANA SORU SOR NASIL YAPILIR?

Instagram’ın yeni özelliği sessizce yayına girdi. Bu özellik, kullanıcıların Instagram’da öykü paylaşırken, anket yapabilmesinin yanında artık doğrudan soru sorabilmesini de sağlıyor. Yani siz soru soruyorsunuz; kullanıcılar yanıt vermek istediklerinde sorunuzun üstüne dokunuyor ve kullanıcının cevabı size DM olarak geliyor. 

Artık kullanıcılar öykülerine özgün yanıtlar alabilecekleri metinler ekleyebilecekler. Önceden eklenen soru sorma özelliğinde, yanıt için soruyu yönelten kişinin oluşturduğu kalıplar kullanılıyordu ancak artık herkes sorulara kendi özgün mesajını yazabilecek. 

Bu yeni özellikle alakalı en çok merak edilen konuysa yanıtların anonim olup olmayacağıydı. Yeni gelen bilgilere göre yanıtları veren kişilerin kimliği soruyu yönelten kişi tarafından görülebilecek ve kişi isterse gelen cevapları farklı bir öykü olarak yayınlayabilecek. Ancak yayınlanan hikayede yanıtlayan kişinin fotoğrafı ve bilgileri görülmeyecek.

Instagram’ın yeni özelliği ‘bana soru sor’ nasıl yapılır?

Instagram Bana Soru Sor Özelliği

Instagram Bana Soru Sor Özelliği

Instagram Bana Soru Sor Nasıl Kullanılır Instagram A Yeni Özellik

Instagram Bana Soru Sor Nasıl Kullanılır Instagram A Yeni Özellik

Instagram Bana Soru Sor Özelliği Nasıl Kullanılır

Instagram Bana Soru Sor Özelliği Nasıl Kullanılır

Yazar Hakkında

Eften Değil Püften

Yorum bırak