Nasıl Yapılır

İŞKUR 107 bin personel alımı gerçekleştiriyor… Başvuru nasıl yapılır?

İŞKUR 107 bin personel alımı gerçekleştiriyor... Başvuru nasıl yapılır?
İŞKUR iş ilanları aracılığı ile 107 bin personel alımı gerçekleştiriyor. İş arayan milyonlarca yurttaşa iş olanağı sunan İŞKUR için başvuru yapmak oldukça kolay. İşte, İŞKUR personel alımı başvuru ayrıntıları.

Kamu Kurumları ya da Özel Sektör Firmalarında işçi statüsü ile çalışmak üzere iş arayanlar, ister web Şubesi isterse en yakın İŞKUR İl Müdürlüğü aracılığı ile sisteme üye olup, özgeçmişlerini kayıt ettikten sonra gene İnternet Şubesini kullanarak; Kişisel bilgileri ile eşleşen iş ilanlarına doğrudan ulaşabilirler, Çeşitli kriterler girerek yurtiçi iş ilanlarını arayabilir, şahsi bilgileri ile eşleşebilen ilanlara başvurabilirler, Çeşitli kriterler girerek yurt dışı iş ilanlarını arayabilir, yurtdışındaki işyerlerine işgücü sevk etmek isteyen iş verenlerin iletişim bilgilerine ulaşarak kendileri ile doğrudan temasa geçebilirler, Bilgi sahibi olmak istedikleri memur ilanları vb. gibi yukardaki kapsamın dışında kalan diğer iş ilanlarına ulaşabilirler.

İŞKUR İŞ İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

İş arayanlar, ister İŞKUR’un web sitesinden, ister en yakın İŞKUR İl Müdürlüğü’nden sisteme üye olarak kendine uygun işe başvurabiliyor.

İş arayanlar İŞKUR’un sitesine özgeçmişlerini kayıt ettikten sonra; şahsi bilgileri ile eşleşen iş ilanlarına doğrudan ulaşabiliyor.

Yurtiçi, yurt dışı iş ilanlarını arayabiliyor, iş verenlerle doğrudan temasa geçebiliyor.

İŞKUR 107 bin personel alımı gerçekleştiriyor… Başvuru nasıl yapılır?

Işkur Typ Istihdam Seferberliği Bin Personel Alımı

Işkur Typ Istihdam Seferberliği Bin Personel Alımı

Yazar Hakkında

Eften Değil Püften

Yorum bırak