Nedir

La Casa De Papel dizisinin konusu nedir?

La Casa De Papel dizisinin konusu nedir?
La Casa De Papel dizisinin konusu web aracılığı ile diziyi izlemek isteyen yurttaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. Tüm Türkiye çapında oldukça geniş kitlelere adını duyuran İspanyol yapımı dizi La Casa De Papel, yayınlanmaya başladığı tarihten sonra büyük heyecan yarattı. Peki, La Casa De Papel dizisinin konusu nedir?

La Casa De Papel dizisi yayınlanmaya başladığı günden sonra tüm Dünya’da büyük heyecan yaratmayı başarmıştı. Tüm seyircileri ekran başına kilitleyen dizi, izlemeyenler tarafından da merak ediliyor ve konusu araştırılıyor. Peki, La Casa De Papel dizisinin konusu nedir?

LA CASA DE PAPEL KONUSU

Profesör olarak adlandırılan bir suç dehası, tarihin en büyük vurgununu yapmayı planlar. Amacı İspanya Kraliyet Darphanesine girmektir. Bunun için de işlerinde uzman olan 8 suçludan oluşan bir ekip kurar. Ekip, 5 aylık bir eğitim sürecinden geçer ve bu sürede her olasılığı hesaba katarak vurgunu noksansız bir hale getirirler. Artık herşey hazırdır. 8 kişi, rehineleri de yanlarına alarak kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesine kitler fakat hiç hesaba katmadıkları vakalar gerçekleşir.

3. SEZON NE ZAMAN?

La Casa De Papel ‘den beklenen haber geldi. Dünya çapında büyük bir ilgi gören vurgun dizisi La Casa De Papel’in devam edeceği resmi olarak açıklandı. Úrsula Corberó, Paco Tous ve Alba Flores’ün başrollerini paylaşacağı La Casa De Papel ‘in yeni sezon tarihine dair bilgiyse dizinin resmi Twitter adresinden duyuruldu. Üçüncü sezon müjdesi veren tanıtımda ‘Senin de bizimle aynı şeyi beklediğini biliyoruz. Ve bize katılmak isteyen olur mu bilmek istiyoruz. Çünkü tarihin en büyük vurgunu halen bitmedi. Üçüncü kısım geliyor’ ifadeleri kullanıldı ve video tarih bilgisi ile paylaşıldı.

İlk bölümü 2 Mayıs 2017’de yayınlanan, 23 Kasım 2017’deyse ikinci sezonunu noktalayan La Casa De Papel, 2019 senesinde kaldığı yerden devam edecek.

La 🎉 Casa 🎉 De 🎉 Papel 🎉 3. 🎉 Kısım 🎉 2019’da 🎉 Netflix’te 👊🏼 #LaCasaDePapel pic.twitter.com/D4aqvvwuct

— Netflix Türkiye (@netflixturkiye) 18 Nisan 2018

La Casa De Papel dizisinin konusu nedir?

La Casa De Papel Dizi Konusu Ve Öneri

La Casa De Papel Dizi Konusu Ve Öneri

La Casa De Papel Dizisi Ne Zaman Başladı Konusu Nedir

La Casa De Papel Dizisi Ne Zaman Başladı Konusu Nedir

Gazeteci Ömer Turan La Casa De Papel In Fragmanı Gezi Nin Işaret Fişeği

Gazeteci Ömer Turan La Casa De Papel In Fragmanı Gezi Nin Işaret Fişeği

Yazar Hakkında

Eften Değil Püften

Yorum bırak