Teknoloji

Oppo F11 Pro nasıl olacak? Görüntüleri internete düştü bile!

Oppo F11 Pro nasıl olacak? Görüntüleri webe düştü bile!
Geçtiğimiz haftalarda Türkiye pazarına giren Çinli telefon üreticisi Oppo’nun yeni oyuncağı Oppo F11 Pro’nun görüntüleri webe sızdı. Bakın yeni telefon nasıl görünüyor, hangi özelliklerle geliyor?

‘ya ait ilk görüntüler ortaya çıktı. Çinli üreticisi Oppo’nun bu yıla damga vurması beklenen yeni telefonu F11 Pro’nun arka yüzünde iki kamera bulunuyor. Pudra mavisi renkli modeli ile dikkat çeken telefonun arka yüzünde yer alan parmak izi okuyucusu, şirketin ekrana gömülü şekilde bu teknolojiyi kullanıcılarına sunmayacağını gösteriyor.

LCD panele sahip olması beklenen ve geniş bir ekran kullanan Oppo F11 Pro, Android Pie işletim sistemi yüklü olarak geliyor. Telefonun birincil kamerasının 48 MP çözünürlüğünde olması beklenirken, Süper Gece Modu özelliği sayesinde ışığın yetersiz olduğu ortamda da oldukça iyi görüntüler elde edilebilecek. 

Çinli akıllı telefon üreticisi Oppo, Türkiye operasyonlarını da resmi olarak başlatmış durumda. Çinli akıllı telefon üreticisinin uygun fiyatlı olarak sunacağı orta segment akıllı telefonlar, amiral gemilerine servet ödemek istemeyen tüketicilerin fazlası ile ilgisini çekebilir. Bu nedenle Oppo F11’in sahip olacağı özellikler ciddi şekilde merak ediliyor.

iPhone’larda arama bekletme özelliği nasıl kullanılır? | Teknoloji 101Teknoloji 101’in bu bölümünde iPhone’larda arama bekletme özelliği nasıl kullanılır bunu anlatıyor olacağız.daha fazla video için

Benzer Konular :

Oppo F Pro Nasıl Olacak Görüntüleri Internete Düştü Bile

Oppo F Pro Nasıl Olacak Görüntüleri Internete Düştü Bile

Oppo F Pro Nun Tasarımı Ve Teknik Özellikleri Ortaya Çıktı

Oppo F Pro Nun Tasarımı Ve Teknik Özellikleri Ortaya Çıktı

Oppo F Pro Nun Tasarımı Ve Teknik Özellikleri Ortaya Çıktı Donanımhaber

Oppo F Pro Nun Tasarımı Ve Teknik Özellikleri Ortaya Çıktı Donanımhaber

Yazar Hakkında

Eften Püften

Yorum bırak