Teknoloji

Samsung 10 yılda kaç tane telefon sattı? Dudak uçuklatan rakam…

Samsung 10 yılda kaç adet telefon sattı? Dudak uçuklatan rakam...
Güney Kore merkezli telefon üreticisi Samsung, son 10 yılda kaç adet Galaxy serisi telefon satıldığını dünya ile paylaştı. Bu sene 10. yılı olan Galaxy serisi telefonlardan bu süre zarfında 2 milyarı aşkın satıldığı duyuruldu.

, geçtiğimiz akşam San Francisco’da gerçekleştirdiği etkinlikte yeni ürünlerini dünyaya duyurdu. Galaxy S10, Galaxy S10 Plus, Galaxy S10e, Galaxy S10 5G, Galaxy Buds kablosuz kulaklık, Galaxy Fit ve Galaxy Fit e akıllı bileklik, Galaxy Watch Active akıllı saat, Samsung’un bu yıla damga vurması beklenen ürünleri olarak ilgi çekiyor. Aynı zamanda bu senenin Samsung nazarında şu şekilde bir önemi var: Galaxy serisi 10. yaşına bastı. Peki 10 yılda Samsung kaç adet Galaxy serisi sattı dersiniz?

Dünyanın en fazla telefon satan şirketi olan Samsung’un 10 senelik sürede 2 milyarı Galaxy serisi telefon sattığı açıklandı. Gerçekten de kulağa astronomik bir sayı gibi geliyor; lakin fiyat olarak A’dan Z’ye bir çok kullanıcıya hitap eden ürünleri düşünüldüğünde aslında Samsung için uygun rakamlar.

Appleyse Eylül ayında bir açıklama yapmış ve 11 senelik süreçte 2 milyar iOS tabanlı cihazı sattığını duyurmuştu. Elbette bu iOS cihazları içerisinde yalnızca iPhone değil, iPad’ler de var. 

Apple Watch’larda kadran nasıl değiştirilir? | Teknoloji 101Teknoloji 101’in bu bölümünde Apple Watch’larda kadran nasıl değiştirilir bunu anlatıyor olacağız.daha fazla video için

Benzer Konular :

Samsung Yılda Kaç Tane Telefon Sattı Dudak Uçuklatan Rakam

Samsung Yılda Kaç Tane Telefon Sattı Dudak Uçuklatan Rakam

Samsung Un Telefon Satişlari Dudak Uçuklatti

Samsung\ Un Galaxy Satış Rakamları Şaşırttı Galaxy Yılını Kutladı

Samsung\ Un Galaxy Satış Rakamları Şaşırttı Galaxy Yılını Kutladı

Yazar Hakkında

Eften Püften

Yorum bırak