Teknoloji

Samsung Galaxy S10 Plus geliyor! Böyle görünüyor

Samsung Galaxy S10 Plus geliyor! Böyle görünüyor
Güney Kore merkezli teknoloji üreticisi Samsung, 20 Şubat tarihinde gerçekleştireceği Unpacked etkinliğinde üç yeni telefonu ile dünyanın karşısına çıkacak. Bu telefonlardan biri olan Galaxy S10 Plus’ın bugüne kadarki en net görüntüsü de webe sızdı.

serisiyle ilgili gün geçtikçe yeni bir ayrıntı gün yüzüne çıkıyor. Bugün ise, çift ön kameraya sahip olan Galaxy S10 Plus modeli canlı olarak görüntülendi. Bu gelişme ile beraber, 20 Şubat‘ta tanıtılacak olan Galaxy S10 Plus dizaynı da netlik kazanmış oldu. Amiral gemisi telefonun yatay olarak konumlandırılmış üçlü arka kamera sistemine sahip olduğunu görülüyor. Ayrıca ekranının sağ üst köşesinde çift selfie kamerasını barındıran geniş bir delik var. Bu da evvelki sızıntıların doğru olduğunu gösteriyor. 

Galaxy S10 Plus modelinin, One UI ile çalıştığını görmekteyiz. Bunun haricinde ekranın hemen sağ üst köşesinde yer alan çift kamera kurulumu da daha evvelki sızıntılarda olduğu gibi aynı şekilde bizleri karşılıyor.

Görselde ilgi çeken bir diğer detay ise kilit ekranında 8 Mart tarihinin yer alması. Hatırlayacağınız üzere amiral gemisi telefonun 8 Mart itibariyle raflardaki yerini alacağısöyleniyordu. Basın görseli çıkış tarihini de onaylamış gibi duruyor. 

Messenger uygulamasında nasıl oyun oynanır? | Teknoloji 101Teknoloji 101’in bu bölümünde Messenger uygulamasında nasıl oyun oynanır bunu anlatıyor olacağız.daha fazla video için

Benzer Konular :

Samsung Galaxy S Plus Geliyor Böyle Görünüyor Teknoloji Alemi Haber

Samsung Galaxy S Plus Geliyor Böyle Görünüyor Teknoloji Alemi Haber

Samsung Galaxy S Plus Işte Böyle Görünüyor

Yazar Hakkında

Eften Püften

Yorum bırak