Teknoloji

Samsung Galaxy S10e: Fiyatı kullanıcıları sevindirecek!

Samsung Galaxy S10e: Fiyatı kullanıcıları sevindirecek!
Samsung’un merakla beklenen Galaxy S10 ailesi bugün sahne alacak. Peki serinin giriş modeli Galaxy S10e hangi özelliklerle karşımıza çıkıyor, fiyatı ne olacak?

Uzun bir süredir gündemde yer edinen Galaxy S10 serisinin tanıtımına saatler kaldı. Galaxy S10 ve Galaxy S10 Plus hakkında aşağı yukarı tüm ayrıntılar gün yüzüne çıkmışken giriş modeli modelinin dizaynı ve renk seçeneği bugün itibarıyla kesinleşti.

Ortaya çıkan görselde Galaxy S10e modeli kanarya sarısı olarak adlandırılan renk seçeneği ile yer alıyor. iPhone XR’ın da bu tarz bir renkle piyasaya sunulması Apple’a karşı bir hamle yapıldığını gösteriyor. Aynı zamanda bu görselle beraber çift arka kamera ve tek ön arka kamera kullanıldığını  görüyoruz. 

İşte uygun fiyatlı Galaxy S10e’ye ait ilk görüntü

Elde edilen bilgilere göre S10e modelinde yer alan ön kamera, serinin diğer üyelerinden daha geniş bir deliğe sahip olacak. Galaxy S10e’nin ortaya çıkan özellikleri yalnızca bu şekilde. yarın itibarıyla tüm özelliklerini öğrenmiş olacağız.

Galaxy S10e’nin fiyatı diğer tüm Galaxy S10 serisi modellere göre daha düşük olacak. 4 GB RAM’li 128 GB’lı model, 669 dolardan satılacak.

Yeni iPhone’larda pil yüzdesine nasıl bakılır? | Teknoloji 101 Teknoloji 101’in bu bölümünde yeni iPhone’larda pil yüzdesine nasıl bakılır bunu gösteriyor olacağız.daha fazla video için

Benzer Konular :

Samsung Galaxy S Galaxy Buds

Samsung Galaxy S Galaxy Buds

Galaxy S Plus Selfie Tutkunlarını Sevindirecek

Galaxy S Plus Selfie Tutkunlarını Sevindirecek

Yazar Hakkında

Eften Püften

Yorum bırak