Kimdir Biyografi

Survivor Yunanistan yarışmacıları kimdir? Survivor 2019 yarışmacıları

Survivor Yunanistan yarışmacıları kimdir? Survivor 2019 yarışmacıları
Geçtiğimiz günlerde yayın yaşamına başlayan Survivor 2019’da hem Türk hem de Yunan takımı yarışmacıları, televizyonseverler tarafından merak ediliyor. Survivor Türkiye-Yunanistan, mükafat ve dokunulmazlık oyunları ile devam ederken, yurttaşlar webte yaptıkları araştırmalarla ‘Survivor Yunanistan yarışmacıları kimdir?’ sorusuna cevap arıyor. İşte, Survivor 2019 yarışmacıları hakkında ayrıntılar…

Dominik’te kıyasıya mücadelelerin sürdüğü ‘da heyecan kaldığı yerden devam ederken, Türkiye – Yunanistan konsepti ile ekranlara gelen yarışmada yer alan adların hayat öyküleri ve özel yaşamalarında neler yaptıkları izleyiciler tarafından merak ediliyor. İşte, ‘Survivor-Türkiye Yunanistan yarışmacıları kimler?’ sorusunun cevabı…

TÜRK TAKIMI YARIŞMACILARI

Survivor Türkiye – Yunanistan’nın Türkiye kadrosunda yer alan adlar şunlar; Hakan Kanık, Sude Burcu, Yusuf Karakaya, Seda Ocak, Bora Edin, Ecem Onaran, Hikmet Tuğsuz, Atakan Işıktutan, Melisa Emirbayer, Büşra Yalçın ve Okay Köksal. Yarışmanın kadrosunda yer alan Kader Karakayaysa geçtiğimiz hafta elendi.

YUNAN TAKIMI YARIŞMACILARI

AFRODİTİ SKAFİDA’NIN BİYOGRAFİSİ

Atina’da hayatını sürdüren Afroditi Skafida, 36 yaşında. Daha önce iki kez Olimpiyat Oyunları’na katılan ve sırık atlamada bir çok madalyası bulunan Afroditi Skafida, profesyönel olarak antrenörlük yapıyor. Kendini dinamik ve doğal bir bayan olarak tanımlayan Afroditi Skafida, yarışmada olduğu süre içerisinde onu hiç bir şey korkutamayacağını düşünüyor.

DİMİTRA TSAGANOU’NUN BİYOGRAFİSİ

Yarışmaya Lamia’dan gelen Dimitra Tsaganou, 27 yaşında. Fizik tedavi bölümünden mezun olduktan sonra farklı bir yaşamı seçen Dimitra Tsaganou, maçlarında hakemlik yapıyor. Dimitra Tsaganou, güçlü karakteri ve hırsının Survivor’da kalmasını sağlayacağına inanıyor.

DİMİTRA VAMVAKOUSİ’NİN BİYOGRAFİSİ

24 yaşındaki Dimitra Vamvakousi, Ulusal Spor Akademisi kolejinden mezun. Boş zamanlarında dalış yapmayı seven ve ayrıca geçmişte sırık atlamada mesleki kariyer yapan Dimitra Vamvakousi, modelliğe yeni başlamış. Kişilik olarak kendini pozitif ve dinamik bir bayan olarak tanımlıyor. Survivor sözcüğü ona çok yakışıyor çünkü başından geçen özel durumlar ona yaşamda kalmayı öğretti.

DİMİTRİS MARGARİTİS’İN BİYOGRAFİSİ

45 yaşındaki Dimitris Margaritis, Atina’da yaşıyor. Evli ve 14 yaşında bir kız çocuğu babası olan Dimitris Margaritis, Atina’nın en büyük hapishanesinde bekçi olarak çalışıyor. Takma ismi ise Rambo. Kendisi bir dekatlon atleti ve askeri görevini Yunan Özel Kuvvetleri’nde yapmış.
kimdir İşte Survivor 2019 Yunanistan takımı

IOULİETA KİTRİNOU’NUN BİYOGRAFİSİ

Model, aktris ve 100 metre koşu şampiyonu İoulieta Kitrinou, 26 yaşında. Sakız adasında hayatını sürdürüyor. Hios adasında turizmcilik yapıyor. İnatçı, kararlı ve hassas bir yapıya sahip. Daha önce Türkiye’de yaşayan ve Türkçe bilen İoulieta Kitrinou, bu durumun kendisini için büyük avantaj olduğunu düşünüyor. Birçok Türk tanıması ve ayrıca Türk dilini konuşuyor olması Yunan takımına yardım etmesini sağlayacak.
yarışmacıları kimdir İşte Survivor 2019 Yunanistan takımı

KYRİAKOS PELEKANOS’UN BİYOGRAFİSİ

Kyriakos Pelekanos 39 yaşında, Kıbrıs’ta hayatını sürdürüyor. Gençler Basketbol Takımı’nın eski oyuncusu. Evli ve 22 aylık bir kız çocuğu babası olan Kyriakos Pelekanos, bir çok televizyon programına katılmış. Adil ve savaşçı bir kişiliğe sahip.;

NADİA MAVROUDEA’NIN BİYOGRAFİSİ

Nadia Mavroudea 27 yaşında ve Atina’da yaşıyor. Personal trainer olarak çalışıyor; çünkü atletizm her vakit onun günlük yaşamında var olmuş. Karate ve CrossFit dalında bir çok ulusal turnuvada madalyalar almış. Şu an evli ve 3 yaşında bir kız coçuğu var. Rekabetçi bir atlet ve kendini en sert rakip olarak görüyor.

NİKOS KOSMAS’IN BİYOGRAFİSİ

Nikos Kosmas 26 yaşında ve Atina’da yaşıyor. Spor kariyeri çok küçük yaşta karateyle başlamış, Avrupa ve Dünya Şampiyonlukları da olmak üzere bir çok madalya ya sahip. Karate antrenörü ve personal trainer olarak çalışıyor. Kariyeri sırasında bir çok Türk atlet ile karşı karşıya yarıştı. Onun için Survivor bir iş günü daha!

PANAGİOTİS KONSTANTİNİDİS’İN BİYOGRAFİSİ

Panagiotis Konstantinidis 24 yaşında ve Atina’da yaşıyor. Atletlere özel beslenme uzmanı olarak çalışıyor. Başlıca uğraştığı spor dövüş sanatları. Hayatında en mutlu olduğu an Balkan Şampiyonası’nda karatede aldığı altın madalya. Kendini hızlı ve yarışçı biri olarak görüyor.

RİA KOLOVOU’NUN BİYOGRAFİSİ

Ria Kolovou 30 yaşında ve Edessa’dan geliyor. Ulusal Spor Akademisi mezunu ve son bir senedir Mikonos adasında bir butik sahibi. Çok sosyal bir kişiliğe sahip; fakat bazan biraz bencil olabiliyor. Kendine itina göstermeyi ve temizliği çok seviyor.

SPYROS GOURDOUPIS’İN BİYOGRAFİSİ

Spyros Gourdoupis ya da kendisinin deyimi ile Dr. Pips, 28 yaşında va Patra’da yaşıyor. Floransa’da eğitim görüp Yapısal Biyoloji biliminde hekime yapmış; fakat müzik, özellikle rap onun en büyük tutku ve sevgisi. Bu yılki Survivor’ın Bohem tipi kendini rahat, dürüst ve çok konuşkan olarak tanımlıyor. Asla strese girmiyor ve Survivor’da büyük ihtimalle onu tek zorlayacak şeyin yemekten uzak olması olacağını düşünüyor.

TONY STAVRATİS’İN BİYOGRAFİSİ

Tony Stavratis 34 yaşında ve Salamina adasından geliyor. Eski bir dövüş sanatları atleti ve şu an Yunanlı VİP kişiliklere can kurtaranlık yapıyor. Şu ana kadar yaptığı en zor iş Somali’de gemilerde donanma denizciliği yapması. Sahip olduğu tutku ve esnekliğiyle Yunan takımına bir çok mükafat kazandıracağına ve Survivor birincisi olacağına inanıyor.

Benzer Konular :

Survivor Yunan Takımı İşte Yunan Takımında Bu Hafta Elenen Isim

Survivor Yunan Takımı İşte Yunan Takımında Bu Hafta Elenen Isim

Survivor Yarışmacıları Kimdir Survivor Türkiye Yunanistan Yarışmacıları Kimdir Son Dakika Haberler Akşam

Survivor Yarışmacıları Kimdir Survivor Türkiye Yunanistan Yarışmacıları Kimdir Son Dakika Haberler Akşam

Bu Nedenle De Türkiye Den Yunanistan Dan Yarışmacı Survivor Da Yarışmış Olacak Survivor Da Yarışacak Türk Yarışmacıları Daha Önce Sizin Ile

Yazar Hakkında

Eften Püften

Yorum bırak