Nedir

Turkcell bip nedir, nasıl kullanılır?

Turkcell bip ne demektir, nasıl kullanılır?
Turkcell BiP Nedir ve Turkcell BiP Nasıl Kullanılır sorusuyla ilgili tüm yanıtlar bu makalemizde. Gelin hep birlikte yakından göz atalım. Bakalım uygulama, kullanıcılara neler sunuyor? Ayrıca yerli ve milli uygulamanın yeni masaüstü versiyonu de bulunuyor.

Turkcell BiP, insanoğlu ile web üstünden anlık mesajlaşma, sesli ve görüntülü görüşme uygulaması olarak karışımıza çıkıyor. Bu özelliklerin yanı sıra, caps, silinen mesaj, grupça mesajlaşma, konum paylaşma, para transferi özellikleri de bulunuyor.

Uygulama, birebir ya da grupça her vakit internet üstünden bedava olarak mesajlaşma olanağı sunuyor.

Bununla birlikte, uygulama rakipleriyle yarışmak adına çeşitli özellikler de sunuyor. Bu özelliklerin en başta para transferi özelliği de bulunuyor. Uygulamanın para transferi özelliğiyle istediğin kişiye mesaj gönderiyor gibi kolayca para gönderebiliyorsunuz. IBAN, hesap no gibi karışık işlere girmene gerek kalmıyor. Kısacası para ileteceğin kişinin numarasını bilmen yeterli oluyor.

Para transferi özelliğinin yanı sıra uygulama, eğlenmenize yarayacak içerikler de sunuyor. Bu caps’lere ek, güzel çıkartmalar da bulunuyor. Ayrıca uygulamaya özel çıkartmalarda var. İstediğin vakitlerde kendi caps’ini yapabiliyorsunuz.

Uygulama içerisinde HD kalite görüntülü sohbet özelliği de bulunuyor. Bu özellik dışında, uygulamanın keşfet bölümü de bulunuyor. Bu keşfet bölümüyle spor, moda ya da teknoloji gibi ilgi alanlarınıza dair son gelişmeleri takip edebiliyorsunuz.

Keşfet özelliğinin yanı sıra, uygulamada oyunlar da bulunuyor. Bu oyunlar sudoku, Jelly Madness, Bubble Shooter ve çok daha çoğu BiP’te var. Son olarak, MSN uygulamasından da bildiğimiz titreşim özelliği, bu uygulamada da var.

Turkcell BiP Nasıl Kullanılır?

Uygulamayı kullanmanız içim ilk olarak, indirmeniz gerekiyor. İndirme yapmanız için bazı adımları gerçekleştirmeniz gerekiyor. Öncelik olarak, telefonunuzda Appstore, Appmarket ya da Google Play Store olması gerekiyor. Bunun dışında, BIP yazıp 2222’ye bedava gönderdikten sonra, gelen linke tıklayarak indirebiliyorsunuz. Son olarak, uygulamayı bilgisayarınızdan ya da tabletinizden sitesi üstünden kullanabiliyorsunuz. Uygulamayı indirdikten sonra, yukarda belirtilen tüm özelliklerini kullanabiliyorsunuz.

Turkcell bip nedir, nasıl kullanılır?

Bip Nedir Nasıl Kullanılır Yükleme Kayıt Olma Iptal Etme

Bip Nedir Nasıl Kullanılır Yükleme Kayıt Olma Iptal Etme

Bip Nasıl Kaldırılır Turkcell Bip Uygulaması Silme

Bip Nasıl Kaldırılır Turkcell Bip Uygulaması Silme

Bip Nedir Nasıl Kullanılır Bip Indir

Bip Nedir Nasıl Kullanılır Bip Indir

Yazar Hakkında

Eften Değil Püften

Yorum bırak