Kimdir Biyografi

Vuslat dizisinin Feride’si Devrim Özkan kimdir? Kaç yaşındadır? İşte hayatı hakkında bilgiler

Vuslat dizisinin Feride'si Devrim Özkan kimdir? Kaç yaşındadır? İşte yaşamı hakkında bilgiler
Vuslat dizisinde Feride karakterini canlandıran Devrim Özkan, gerek güzelliği gerekse dizideki performansı ile dikkatleri üstüne çekti. Dizide Kadir Doğuluyla birlikte başrolü üstlenen Devrim Özkan, daha önce Rüya dizisinde oynamıştı. Peki, Vuslat dizisinde Feride’yi canlandıran Devrim Özkan kimdir?

Aslen Muğlalı olan Devrim Özkan, 1998 senesinde dünyaya geldi. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Oyunculuk Ana Sanat Dalı 2.sınıfta eğitimini sürdüren Devrim Özkaya, ilk olarak Rüya dizisi ile dikkatleri üstüne çekti. Ceyhun Mengiroğlu ve Hazal Filiz Küçükköse’nin başrollerini paylaştığı bu dizide entrikacı, çıkarları için kötülük yapmaktan çekinmeyen İpek Giray’ı canlandırdı. Devrim Özkan asıl çıkışınıysa TRT 1 ekranlarında yayınlanan Vuslat dizisi ile yaptı. Genç oyuncu, Kadir Doğulu, Mehmet Özgür, Ümit Kantarcı ve Baran Bölükbaşı’nın oyuncu kadrosunda yer aldığı Vuslat dizisinde Feride’yi canlandırıyor.

 

 

Benzer Konular :

Vuslat Dizisinin Feride Si Devrim Özkan Kimdir Devrim Özkan Nereli Kaç Yaşında

Vuslat Dizisinin Feride Si Devrim Özkan Kimdir Devrim Özkan Nereli Kaç Yaşında

Vuslat Feride Kimdir Devrim Özkan Kimdir Kaç Yaşında Nereli Boyu Kaç

Vuslat Feride Kimdir Devrim Özkan Kimdir Kaç Yaşında Nereli Boyu Kaç

Vuslat Feride Kimdir Devrim Özkan Kimdir Kaç Yaşında Nereli Instagram Hesabı Ne Diziyi Izleyen Izleyiciler Genç Oyuncunun Hayatı Hakkında

Yazar Hakkında

Eften Püften

Yorum bırak